Quique Villa
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Quique Villa Villa Gesell van 104 vierkante meter biedt onderdak aan maximaal 9 gasten en ligt in de buurt van het Juguelandia, op 5 minuten wandelen ervandaan.
De 3-slaapkamer villa bevindt zich op 3 km van het Pinar Del Norte en op 3,1 km van het Stedelijk Historisch Museum. Het vakantiehuis ligt op 10 minuten rjden weg van culturele bezienswaardigheden zoals La Casa de Carlos Gesell. Andere plaatselijke attracties zijn Burbujas de Cristal, op 500 meter hier vandaan.
De gesitueerde in Villa Gesell Quique Villa heeft een woonkamer en kijkt uit over de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche.
De villa biedt een complete keuken, evenals een eethoek buiten om te koken en te dineren. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Locos Por la Pizza ligt vlak om de hoek van Quique Villa en nodigt gasten uit om Zuid-Amerikaanse gerechten te proeven. De dichtstbijzijnde luchthaven is Villa Gesell, op 5 km afstand van de 2-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parapente Gesell1,5 km
- Hook200 m
- Lido Club De Playa1,8 km
- Playa 13 al Sur1,3 km
- Afrika Balneario550 m
- Burbujas de Cristal350 m
- Anfiteatro1,9 km
- Torres Del Sol700 m
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Quique Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Quique Villa zijn Burbujas de Cristal (op 6 minuten wandelen van de accommodatie) en het Juguelandia, op 400 meter afstand. - ❓
Hoe ver is Villa Gesell van Quique Villa?
De luchthaven Villa Gesell en Quique Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Biedt Quique Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Quique Villa biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Quique Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Quique Villa kunnen eten in Locos Por la Pizza restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Quique Villa?
Quique Villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Biedt Quique Villa een mooi uitzicht?
Gasten van Quique Villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Gasten die in dit vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het Pinar Del Norte en het Stedelijk Historisch Museum bereiken, die respectievelijk op 3 km van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.